Logo

VLB graficka CIRRUS LOGIC CL-GD5426 1mb

Број на оглас: 3050008 | Објавен на: 19.10.2018, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


http://pcrebuilding.altervista.org/43/101/COMPONENTS/Graphic+Card/VLB+Graphic+Card+CIRRUS+LOGIC+CL-GD5426.html

 Slobodan

Потврден огласувач