Logo

CREATIVE CT4500 retka zvucna AWE64 ISA

Број на оглас: 3050026 | Објавен на: 30.12.2018, 14:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


imam i drugi stari delovi graficki hdd scsi ...

https://www.ebay.com/p/Creative-AWE64-ISA-CT4500-Sound-Card/77220453

 Slobodan

Потврден огласувач