Logo

ADAPTEC AHA-2940W/2940UW SCSI kontroler

Број на оглас: 3050030 | Објавен на: 04.11.2018, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


https://www.ebay.com/itm/ADAPTEC-AHA-2940W-2940UW-SCSI-CARD-/272143120349

 Slobodan

Потврден огласувач