Logo

Astra H 1.7 CDTI

Број на оглас: 3050115 | Објавен на: 12.11.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.200 €
3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Opel Astra H 1.7 CDTI 101ks, со поминати 170,000км
Опрема: Климатроник, електрика на сите 4 прозори, ретровизори со ел. преклопување, борд компјутер... Сменето уље и филтри пред еден месец.
Регистрација до 08.11.2018
Цена 3,400 еур, без замени

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач