Logo

Prodavam rig 310 MH/s

Број на оглас: 3050165 | Објавен на: 17.11.2018, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.600 €
4.200 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 2 riga koristeni 5 meseci.
Rig 1 - 6 x RX570 8gb Sapphire Nitro +

Rig 2 - 3 x RX580 4gb Sapphire Nitro +
3 x RX560 4gb
Info na 076220645

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач