Logo

Se prodava aparat Nikon D5300 so objektiv,blic,ranec

Број на оглас: 3050199 | Објавен на: 09.11.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 580 €
600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се бара


Se prodava aparat Nikon D5300 so objektiv 18-105mm i blica aparatot e nov koristen 3 meseci so torbicka e punac i site dodatoci na nego.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Лазар Нацев

Потврден огласувач