Logo

Mercedes Benz ML270 CDI -2002/03

Број на оглас: 3050277 | Објавен на: 28.12.2018, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: ML 270

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 120 kw / 163 ks

Цена: 6.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e registrirano+ zelen karton do 08.19
servisirano sve
za povise info contact:073-273-000

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 blend

Потврден огласувач