Logo

NOKIA 5 METALEN.

Број на оглас: 3050417 | Објавен на: 20.11.2018, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: 5

Боја: Останато

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 5 .METALEN so garancija.
so 2 sim kartici
2 GB RAM.
16 GB internet memorija.
5.2 inci ekran.
Vo odlicna sostojba.
TEL. 078/806-301.
078/411-320.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач