Logo

Domasno kino samsung

Број на оглас: 3050440 | Објавен на: 10.11.2018, 15:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.400 МКД
2.600 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Вид на оглас: Се продава


Domasno kino samsung cd cita dvd poslabo bez dalinsko drugo funkcionira se fm aux vadi mnogu ubav i jak zvuk i dlabok bass

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач