Logo

Se izdava namesten stan

Број на оглас: 3050447 | Објавен на: 13.12.2018, 18:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 70 m²

Греење: Струја

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2010

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: Slobodan M. Danko 49

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba. Poveke informacii na tel. 078 446 888.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач