Logo

Diplomski Seminarski Proektni Trudovi

Број на оглас: 3050482 | Објавен на: 21.04.2019, 14:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Книги и литература / Останато

Вид на оглас: Се продава


Професионална и брза изработка на академски трудови:
-Дипломски трудови;
-Семинарски работи;
-Проектни задачи;
-Мини есеи;
-Изработка на CV;
-Power Point презентации;
-Бизнис планови.

За повеќе информации контактирајте не на: тел: 075 874 639 или 078 587 413,
е-маил адреса: diplomski.trudovi@outlook.com
или нашиот ФБ профил:
https://www.facebook.com/Diplomskiii?lst=100011518170070%3A100011518170070%3A1540041181

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Diplomski Seminarski

Потврден огласувач