Logo

Sapphire Nitro+ RX 580 8 GB

Број на оглас: 3050490 | Објавен на: 06.02.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba, ima kutija, Kupeno od NIKO.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач