Logo

GTX460 NEISPRAVNA

Број на оглас: 3050762 | Објавен на: 03.01.2019, 19:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


075 594530 muamet

 Прилеп    Општина: Долнени

Прати Е-Маил

 muamet

Потврден огласувач