Logo

PEUGEOT 307 2.0 hDi

Број на оглас: 3050772 | Објавен на: 14.11.2018, 18:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e so napraven servis, pali vozi
pred 3 dena smeeto ulje i filtri
klimatronik
komandi na volan
bord kompjuter
aluminiumski bandasi
4 letni gumi michelin
2 zimski
Kuka za prikolka so vajgajne
naslon za raka

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 PolovniAvtoDelovi

Потврден огласувач