Logo

asus gt630 --2gd3 graficka se prodava

Број на оглас: 3050774 | Објавен на: 09.03.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


se prodava graficka asus gt 630__2gd3 donesena od usa mnogu malku rabotena ko nova.

 Скопје    Општина: Автокоманда

Прати Е-Маил

 slavco

Потврден огласувач