Logo

Се издава стан од 41м2

Број на оглас: 3050891 | Објавен на: 13.05.2019, 10:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 41 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Бул. Третта Македонска Бригада бр. 23-2 Скопје

Цена: 140 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава стан од 41м2, се наоѓа на бул. Третта Македонска Бригада наспроти бензиска на Окта. Станот е вселив после 1 ноември 2018 година. Контакт лице: Љупчо 075/369-100

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 ЉУПЧО

Потврден огласувач