Logo

Klima uredi

Број на оглас: 3051030 | Објавен на: 20.11.2018, 08:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni klima uredi, od nekolku razlichni brendovi!

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Dragoslav

Потврден огласувач