Logo

Mercedes e 220cdi redizain

Број на оглас: 3051078 | Објавен на: 11.11.2018, 10:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 3.300 €
3.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e 220 cdi 99 god redizain registriran do 9 mesec 2019 so zelen karton se funkcionira vredi da se vidi

 Скопје    Општина: Петровец

Прати Е-Маил

 Mercedes

Потврден огласувач