Logo

AUDI A6 DIZEL -06 TOP SOSTOJBA

Број на оглас: 3051109 | Објавен на: 09.11.2018, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Peugeot 207 diesel 2008 14HDI
Kolata e vo odlicna sostojba
Napraven e kompleten servis, smeneti site kaisi klima isptavna
Registriran do12 2018 so zelen karton.
Mozna e i zamena.
Poveke info na telefon 078 599 898

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mende

Потврден огласувач