Logo

Se prodava Reno Megan 1.4 benzin !

Број на оглас: 3051175 | Објавен на: 15.04.2019, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 52 kw / 71 ks

Цена: 350 €
500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Krilo e udareno, motor e dobar, ne e registrirano.
Moze i za delovi.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Perica

Потврден огласувач