Logo

Kia Cee'd Sport Wagon 2008g "Novoo" Registrirana

Број на оглас: 3051403 | Објавен на: 14.11.2018, 11:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Kia

Модел: Cee'd Sporty Wagon

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 4.250 €
4.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е 📣РЕГИСТРИРАНА📣 до 📅
》05.10.2019г.《
(ЦЕЛА ГОДИНА) + Сервис


♧》》 💲ЕКСТРА ПОНУДА💲《《♧ за КЕШ


🇲🇰🚘Колта е во 👌》ОДЛИЧНА СОСТОЈБА《👌

4 Нови зимски гуми M+S
*Нов акомулатор

🇲🇰🚘Kia ceed sw (Sport Wagon)
2008г.произведена ,
Не е од увоз
✔✔✔ еуро5 ✔✔✔
🏁🏁🏁1.4 бензин 110кс🏁🏁🏁 182 000км
📔Сервисна книшка📔

На ЛАНЧЕ мотор немате никакви дополнителни трошкови
Со редовни сервиси

Втор газда
Сериски богата со многу опрема

Околу ЦЕНАТА има простор на лице место

Повеќе инфо на
📲📱071-338-957 може и на Viber

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач