Logo

baram stan vo kochani ednosoben

Број на оглас: 3051544 | Објавен на: 08.02.2019, 23:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 1

Квадратура: 50 m²

Греење: Дрва

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Североисток

Цена: 1 МКД

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара за изнајмување


baram ednosoben stan vo Kochani vo zgrada ili kuca skromno namesten bez parking i garaza

  Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

  zoran

Потврден огласувач