Logo

Mlin

Број на оглас: 3051593 | Објавен на: 13.11.2018, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 230 €
250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Mlinot e ispraven trofazen
Mele zrno
Mele so kocan
Mele i za silaza

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач