Logo

Nintendo GameCube

Број на оглас: 3051608 | Објавен на: 14.12.2018, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Nintendo Wii

Вид на оглас: Се продава


Исправно Nintendo GAMECUBE. Нинтендото е добро зачувано со одличен ласер.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач