Logo

NOKIA MICROSOFT LUMIA 930

Број на оглас: 3051642 | Објавен на: 20.04.2019, 23:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Nokia

Модел: microsoft lumia 930

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


tel za kontakt
samo za kesh
Se prodava nokia Microsoft lumia 930, 20mp kamera, kupen vo italija, neverlock , koristen 1 godina so operativen sis win 10.wireless charge samo za kesh

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Goran