Logo

Gitarski Procesor POD xt live

Број на оглас: 3051812 | Објавен на: 09.12.2018, 22:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Processor POD XT LIVE vo odlicna sostojba.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Kire

Потврден огласувач