Logo

***Celicni Bandasi 14 4x100 Odlicna Sostojba***

Број на оглас: 3051998 | Објавен на: 06.11.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


BANDASITE SE VO ODLICNA SOSTOJBA
14 4X100 4 PARCINJA
SE PRODAVAAT BEZ GUMI...

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kroket

Потврден огласувач