Logo

Masina za Kafe Top Motor 2.2kw

Број на оглас: 3052009 | Објавен на: 23.03.2019, 20:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MASINATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO TOP MOTOR
2,2 kW ; 50 Hz ; 2.885 обрати во минута

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kroket

Потврден огласувач