Logo

***Фрижидер За Одржување-Ветрина***

Број на оглас: 3052016 | Објавен на: 06.11.2018, 19:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


....

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Kroket

Потврден огласувач