Logo

FORD -FUSION-2008-AUTOMATIK-4CILINDER

Број на оглас: 3052159 | Објавен на: 08.03.2019, 07:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fusion

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 85000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 3 kw / 4 ks

Цена: 5.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford fusion 2008 automatik 2,0. so 4 cilindri.....amerikansko vozilo kolata e vo ispravno stanje vozena i quvano domaqinsko,, prva farba ubaj gumi full oprema , może dase carini koj interesiran może dasejavite kese dogovorime......077 766 713 Šiti

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 gzim

Потврден огласувач