Logo

Bmw 325 tds

Број на оглас: 3052312 | Објавен на: 22.10.2018, 15:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 325

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Bmw 325 tds info 071842686

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Bmw