Logo

Se prodavat delovi za pasat 4 1.9tdi vw passat

Број на оглас: 3052321 | Објавен на: 11.01.2019, 13:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat delovi za pasat 4 1.9tdi
Menjac so 5 brzini
Brava so kluc
Raketka
Saltqbla
Klimatronik
I drugo sto e na slikite

 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач