Logo

Citroen C4 2.0 HDI 2006 g exkluziv

Број на оглас: 3052340 | Објавен на: 15.02.2019, 16:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C4

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 3.300 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Citroen C4 2.0 HDI 2006 g exkluziv
kolata e vo odlicna sostojba i e so fabricka navigacija, kozni sedista i tapaciri, parksenzori napred i nazad so xenon svetla i uste mnogu oprema.
proizvedena 2006 godina so realni 208000 km

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач