Logo

Seat Leon ST 1.6 TDI 2015 nov!

Број на оглас: 3052368 | Објавен на: 16.11.2018, 11:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 65000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Цена: 11.990 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezena od Germanija proizvedena 04.2015 god
LED Пакет Matrix Full Led Предни светла и лед штопови
ABS
Airbag
Auto Hold
Cruise Control
ESP
Multimedia Input
Park Assist
Radio / CD шаржер
Start-Stop Систем
Алуминиумски Бандажи
Борд компјутер (КОЛОР)
Дисплеј со команди на допир
Говорни Команди
Греачи во Седишта
Ел. Склопливи Ретровизори
Електрика на Ретровизори
Електрични Прозори
Климатроник ДВОЗОНСКИ
Кожен Волан
Команди на Волан
Мерач на притисок во гуми
Навигација
Паркинг Сензори 360 (напред назад)
асистенција за возење со сензор без раце(line assisting)
Бежично Поврзување со телефон синхронизација на контакти
Гласовни команди
Светла за Магла
Сензори за Дожд
Спортски Седишта
Хром Пакет
Централна Брава
два клуча


Регистрирана со зелен картон цела година (10.2019) и осоободена од технички наредна година!
Ново возило!

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач