Logo

opel vektra 1.9 cdti 121 k.s 2005 g full oprema

Број на оглас: 3052375 | Објавен на: 17.12.2018, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 89 kw / 121 ks

Цена: 3.700 €
3.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se opel vektra 1.9 cdti 2005 g model 2006/2007 so full oprema
kolata e vo odlicna sostojba so mnogu oprema
registrirana do April 2019 so zelen karton.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач