Logo

Se prodava Kuka vo Sopiste

Број на оглас: 3052454 | Објавен на: 13.01.2020, 01:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 80 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1966

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Север

Адреса: Sopiste

Цена: 28.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava namestena Kuka na dva sprata vo s.Sopiste na odlicna lokacija i dobar pogled so nov asvaltiran pat.
Odalecena 6km od centarot na Skopje.
Kukata e 90 m2 a placot 557m2

Poveke inf na tel:
078-232-007
076-210-304

 Скопје    Општина:Сопиште

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач