Logo

Hyundai H1 (dizel) 1400eur

Број на оглас: 3052471 | Објавен на: 07.11.2018, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Hyundai H1 (dizel) 1400eur. Voziloto e vo vozna sostojba i registrirano.
Javete se 071 279 077

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Berovo

Потврден огласувач