Logo

Tiko so atest plin

Број на оглас: 3052566 | Објавен на: 28.11.2018, 14:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 37 kw / 50 ks

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tiko so atest plin registrirano cela godina so novi gumi nov akumulator servis napraven pred registracija..ekstra motorce stegnato kolice..

 Кратово

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач