Logo

Nintendo DSL NDS Lite

Број на оглас: 3052665 | Објавен на: 14.12.2018, 18:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.400 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Останато

Вид на оглас: Се продава


Nintendo ds lite перфектно зачувано со оргинален полнач и една оригинална игра

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач