Logo

SYM Joymax 125

Број на оглас: 3052706 | Објавен на: 14.03.2019, 16:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: SYM

Вид: Скутер

Година: 2008

Модел: JOYMAX

Километри: 10000

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava skuter SYM vo odlicna sostojba, redovno servisiran, so pominati 11 000 km, temno siva boja.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 IGOR

Потврден огласувач