Logo

Citroen xsantija za delovi se so vi treba prakame po kargo

Број на оглас: 3052722 | Објавен на: 01.11.2018, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: Xantia

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Gi imame site delovi

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач