Logo

Dizni za Alfa Romeo 147 1.9 8V 120 KC 2007 - Bosch

Број на оглас: 3052786 | Објавен на: 03.12.2018, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: 147 1.9 8V 120 KC 2007

Tип на делови: Останато

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Продавам четири исправни дизни за Alfa Romeo 147 1.9 8V 120 KC 2007 од марката Bosch.
Дизните имаат документ со вредности дека се исправни, а се тестирани во сервисот Валери во Бугарија.
Информации на 077881728.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Emil

Потврден огласувач