Logo

Golf 5 2.0 tdi

Број на оглас: 3053123 | Објавен на: 14.11.2018, 21:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Цена: 4.700 €
4.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo mnogu odlicna sostojba donesen od CH so plateni site davacki do registracij za poveke informacii na tel.viber 072 694 153 Tane

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач