Logo

SAMSUNG J5

Број на оглас: 3053125 | Објавен на: 17.11.2018, 10:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J5

Боја: Black

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 5.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY J5 2016god.
- model so dve sim kartici
- dobra baterija 3100mA
- odlicen

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 aco

Потврден огласувач