Logo

Mercedes-Benz Actros 18-40

Број на оглас: 3053281 | Објавен на: 17.02.2019, 12:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
8.800 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Actros registriran servisiran spremen za rabota mozna zamena mercedes kola

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 senad

Потврден огласувач