Logo

Citroen AX 1.5 dizel.

Број на оглас: 3053290 | Објавен на: 08.01.2019, 06:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: AX

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna.

Kontakt. Vlatko-+077 897 441

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач