Logo

Huawei P9 so garancija,mozi zamena

Број на оглас: 3053397 | Објавен на: 10.11.2018, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P9

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 159 €
180 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Huawei P9 (ne e lite) dual kamera Leica,3GB ram,ful pakovanje.Mozna e zamena

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач