Logo

Opel astra 14 plin odlicna moze cela ili na delovi

Број на оглас: 3053778 | Објавен на: 13.11.2018, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicna cena za cela 550e

 Валандово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач