Logo

Се продава МАШИНА за ТУТУН [КОРИСТЕНА 2 СЕЗОНИ]

Број на оглас: 3054270 | Објавен на: 16.01.2019, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 32.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Машината е корситена само 2 Сезони
Комплет со се
ИНФОРМАЦИИ - 078 256 915
ИСТО ТАКА СЕ ПРОДАВА И ПЛУГОВИ ЗА ТРАКТОР ПОДЕТАЛНО ИНФОРМАЦИИ ТЕЛ 078 256 915 / 078 256 915 / 078 256 915 /078 256 915/078 256 915

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 KostadinovGT

Потврден огласувач