Logo

Se prodava JACMEN

Број на оглас: 3054462 | Објавен на: 19.02.2019, 16:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Se prodava jacmen

Dzvonete na ovoj broj
Zlatko- 075 726 051

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач